Doplnkové služby


TRÉNINGOVÝ PLÁN

Jedná sa o vypracovanie tréningového manuálu zväčša robeného na 15 až 20 tréningov. V praxi to znamená, že absolvujete 1x tréning s osobným trénerom, ktorý vám nastaví a nakombinuje cviky podľa vami stanoveného cieľa. Následne vám vysvetlí techniku prevedenia cvikov, ovládanie strojov, správne dýchanie a názvoslovie. Vypracovanie plánu prebieha na mieste na základe úvodného rozhovoru, dotazníka a celkovej anamnézy. Približný čas tréningovej jednotky je 60 – 80min. Po skončení klient do 2 dní obdrží tréningový plán v printovej a aj v pdf verzii, podľa ktorého následné cvičí vo zvolenom fitness centre už sám, podľa programu. Tréningový plán môže byť vytvorený na prostredie fitness centra, telocvične, funkčnej sály, či dokonca vášho domova. V prípade záujmu je nutné sa objednať mailom, alebo telefonicky.
TP je vhodné pre absolventov programu RELOOKING a RELOOKING TEAM a pre tých, ktorí už majú skúsenosti so športom.
Cena: 30€/ 1 osoba
+ vstup do fitness centra


TRÉNING BASIC

Jedná sa o klasické osobné tréningy pod vedením trénera, ktoré možno poznáte z iných fitness centier. Pred týmto typom tréningu je nutné osobné stretnutie, na ktorom sa prejdú vaše ciele, anamnézy a možnosti. Až po absolvovaní konzultácie pristúpime k tréningu. Takéto tréningy neobsahujú stravu, denník, fotenie, doplnky výživy, či iné služby, ktoré obsahuje RELOOKING a RELOOKING TEAM.
BT je vhodný pre pokročilých a skúsených cvičencov, ktorí hľadajú zmenu vo svojej tréningovej rutine a pre tých, ktorí chcú cvičiť bez zmeny stravy, alebo zaznamenávania progresu. Taktiež vhodné pre tých, ktorí absolvovali tréningový program a ešte raz by chceli absolvovať tréning s trénerom, aby sa ubezpečili, že správne všetko ovládajú.
Cena:
25€/ 1 tréning / 1 osoba
40€ / 1 tréning / 2 osoby naraz
+ vstup do fitness centra


TRÉNING COMBI

Jedná sa o kombináciu osobných tréningov BASIC a skupinových cvičení podľa vlastného výberu. Opäť je potrebné absolvovať osobné stretnutie. V takomto prípade klient absolvuje kombináciu tréningov v intervale 3x týždenne tréning za zvýhodnenú cenu.
CT – je vhodné pre tých z vás, ktorí majú radi kolektívne cvičenia a nie sú si veľmi istý v posilňovni, či funkčnej sále, no chcú viditeľné výsledky na svojom tele.
Cena:
28€ / 1x Basic Tréning + 2x Skupinovka
48€ / 2x Basic Tréning + 1x Skupinovka
+ vstup do fitness centra


BE FRESH – EAT FRESH – pomoc v stravovaní

Trénujete poctivo, no nevidno výsledky? Možno je problém v strave. Ak neviete čo jesť pred, alebo po tréningu? Chcete mať istotu v tom, ako má vyzerať zdravý tanier? Pokiaľ áno, táto služba je presne pre vás. Ponúkame vám možnosť objednať si hodinovú konzultáciu s expertkou na stravovacie režimy, ktorá vám objasní veľa vecí a taktiež aj nastaví ten správny stravovací režim. Žiadne diéty a trápenie. Ale chutná a vyvážená strava. Pokiaľ máte záujem o konzultáciu, stačí nás kontaktovať mailom, telefonicky, alebo sms. Miesto a čas prispôsobíme vašim požiadavkám.
Cena:
20€/ cca 60min stretnutie / vrátane materiálov


RELOOKING PROGRAM

Najkomplexnejší tréningový program, pre každého, kto chce zmeniť životný štýl. Program obsahuje nielen osobné tréningy, ale aj starostlivosť v oblasti výživy a dokonca aj masáž. Samozrejmosťou sú konzultácie, fotenia, merania, analýzy, edukácia a komplexnosť. Zároveň je program maximálne personalizovaný nielen typmi tréningov a výberom cvikov, ale aj dňami a časom, ktorý si určíte vy a my sa prispôsobíme. Program je ucelený, trvá takmer 2 mesiace a obsahuje celkovo 19 osobných tréningov + 1x celotelovú hodinovú masáž. Viac info o programe Relooking.

Cena programu:
VIP EXCLUSIVE: 420€* / 1 osoba / priamo u vás doma – fitness centrum priamo vo vašej obývačke
VIP: 346€* / 1 osoba samostatne / vrátane permanentky do fitness centra
DUO: 306€* / 1 osoba pri 2 osobách cvičiach naraz / vrátane permanentky do fitness centra
TRIO: 233€* / 1 osoba pri 3 osobách cvičiacich naraz / vrátane permanentky do fitness centra
* možnosť aj na splátky a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy + navyše permanentka do fitness centra 43€
** pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy a možnoti modifikovania počtu tréningov.


RELOOKING TEAM

Najkomplexnejší tréningový program dostupný pre každého, kto chce zmeniť životný štýl. Program obsahuje 22x osobný tréning v malej skupinke do 10 osôb. Tým, že sa jedná o skupinu (TEAM Alfa, beta, Gamma,…atď.), dni a časy sú vopred stanovené. Program prebieha formou kurzu a je možné sa doň prihlásiť pri spustení zápisu. Počet osôb je limitovaný: minimálne 4 osoby a maximálne 10 osôb. Tréningy sú rôzne, dokonca aj miesta, kde sa cvičí, sú rôzne. Pôjdeme spoločne do kaviarne, telocvične, posilňovne, boxerského ringu, na trampolíny, či bodypump. Skutočne, je pestrosť zaručená. Taktiež získate podporu ostatných v tíme a spoločne budeme meniť aj vaše stravovacie návyky. Program je ucelený a trvá takmer 2 mesiace a obsahuje celkovo 19 lifestylových tréningov v skupinke + 1x celotelovú masáž. Viac o programe Relooking TEAM.
Cena:
TEAM: 249€/ 1 osoba vrátane permanentky do fitness centier
* možnosť aj na splátky