ROZVRH so širokou ponukou skupinových cvičení.

Na výber máte dynamické lekcie, ako Tabata, Body Styling, alebo WOX. Body and mind lekcie ako Power Yoga a Port De Bras. Lekcia aj pre najmenších, Baby Fit Work, Akčné Maminy a Lady Work. Pre najstarších, Senior Fit. Pre mamičky po pôrode, Akčné maminy a Ladywork. Vhodné aj pre mužov, Spinning.

PORT DE BRAS® – BODY & MIND LEKCIA

Spája prvky klasického a moderného tanca, posturálneho tréningu, strečingu a pilatesu. Cvičenie je prirodzene ladné a úžasne ženské. Navyše natiahne skrátené svaly, uvoľní a mobilizuje chrbticu a kĺby, posilní ochabnuté svalstvo, upraví držanie celého tela, zlepší koordináciu a ladnosť pohybu. Cvičenie je vhodné úplne pre všetkých, dokonca aj pre tehuľky.
Trénerka: Katie De Chimp
Cena: 3,50€ / prvá lekcia zadarmo/ rezervácia rozvrh

TABATA® – HIIT PROGRAM

Intenzívny intrevalový tréning, ktorý pozostáva z 8 serií. Jednoduchý princíp cvičenia: 20 sekúnd cvičíš a 10 sekúnd odpočívaš. Intreval trvá 4 minúty. Počas tréningu sa snažíš o čo najviac opakovaní. Pri cvičení využívaš hlavne váhu vlastného tela. Tabata ti spevní celé telo a zlepší kondíciu. Vhodná aj pre tých, ktorí dlšiu dobu necvičili a potrebujú získať kodičku.
Trénerky: Katie De ChimpMartina Buhlová
Cena: 3,50€ / prvá lekcia zadarmo/ rezervácia rozvrh

BODYSTYLING – POSILŇOVACIA LEKCIA

Zameraná hlavne na ženské partie. Krásne spevní a vyformuje postavu. Každá lekcia je iná a neopakovateľná. Využívať budeme aj roôzne náradie a náčinie, ako TRX, BOSU, stepy, gumičky, overball a mnohé iné. Taktiež budeme striedať rôzne tréningové metódy ako: intrvalový tréning, kruhový tréning, funkčný tréning, alebo klasická posilňovacia zostava v jednoduchej choreografii. Vhodné absolútne pre všetkých.
Trénerka: Katie De Chimp
Cena: 3,50€ / prvá lekcia zadarmo/ rezervácia rozvrh

WOX – WOMEN BOX

Vysokointenzívny boxerský tréning vhodný pre všetky ženy. Naučíš sa správnu techniku úderov, kopov a bojových postojov. Navyše si krásne spevníš celú postavu a vyformuješ bruško. Zlepší sa držanie tela a kondícia. Odbúra sa napätie a stres. Vhodné pre všetky akčné ženy.
Trénerka: Martina Buhlová
Cena: 3,50€ / prvá lekcia zadarmo/ rezervácia rozvrh

SPINNING® – CYKLISTICKÝ PROGRAM

Dynamické lekcia na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti. Krásne vyformuje hlavne spodnú časť tela.
Trénerky: Klaudia Slosiariková, Martina Pigová
Cena: 3,50€ / rezervácia rozvrh

AKČNÉ MAMINY – CVIČENIE S DEŤMI V ŠATKÁCH

Koncepcia cvičenie podľa Anny Kohútovej. Lekcia pre ženy, ktoré sa chcú po pôrode dostať do formy. Cvičenie spája prvky rôznych techník ako yoga, pilates, posilňovanie a tanec. Spevňuje sa celé telo a rozvíja vzťah medzi matkou a jej dieťatkom. Na cvičenie je potrebné si priniesť šatku na nosenie detí, alebo ergonomický nosič. Vhodné pre deti od 2 mesiacov do veku, kedy ho ešte udržíte. Nie je prekážkou, ak dieťa nevydrží v nosiči počas celej lekcie. Vhodné pre všetky maminy po šestonedelí (po sekcii, až po 3 mesiacoch) a pre všetky detičky.
Trénerka: Zuzana Mihaľová
Cena: 4,00€  jednorázovo/ 3,50€ permanentka/ prvá lekcia zadarmo/ rezervácia rozvrh

LADYWORK – LEKCIA VENOVANÁ ŽENÁM

Lekcia pre tie z vás, ktoré potrebujú vyriešiť ochabnuté bruško (aj po pôrode), problém s únikom moču a diastázou priamych brušných svalov. Počas cvičenia budeme dbať aj na posilnenie a aktivovanie pánvového dna. Navyše je to BABY FRIENDLY lekcia,  môžete svoje dieťatko zobrať so sebou. Vhodné pre všetky ženy.
Trénerka:  Zuzana Mihaľová
Cena: 4,00€  jednorázovo/ 3,50€ permanentka/ prvá lekcia zadarmo/ rezervácia rozvrh

rozvrh