Doplnkové služby

MASÁŽ
V našom clube masíruje Slávka – fyzioterapeutka, masérka a inštruktorka SM Systém a Jogy. Taktiež aj Karol športový masér a fyzioterapeut s dlhoročnou praxou s profesionálnymi športovcami.
Masáž je prispôsobená podľa potreby a po diagnostike:
  • KRK a ŠIJA > 30min / 18€/ masáž v sede na masérskej stoličke
  • CHRBÁT > 30min / 18€/ masáž chrbta
  • CHRBÁT > 60min / 26€/ masáž chrbta
  • CELÉ TELO > 30min / 18€ / masáž celého tela
  • CELÉ TELO > 60min / 29€ / masáž celého tela
  • FYZIOTERAPHY > 60min / 29€/ fyzioterapeutické cvičenia podľa potreby + masáž
  • KINESIOTEPING > 60min / 29€ / liečenie a fixovanie postihnutého miesta + fyzio paktiky

Stačí si vybrať typ masáže a zarezervovať si čas, ktorý vám najviac vyhovuje priamo v rozvrhu. Platba za masáž prebieha bezhotovstne prevodom na účet, alebo u maséra v hotovosti. Pokiaľ máte záujem o čas a deň, ktorý nie je v ponuke, prípadne máte záujem o masáž priamo u Vás doma. Stačí nás kontaktovať.


TRÉNINGOVÝ PLÁN

Vypracovanie tréningového manuálu, podľa ktorého následne cvičíte už sami. Absolvujete 1x tréning s osobným trénerom, ktorý vám nastaví a nakombinuje cviky podľa vami stanoveného cieľa, vysvetlí vám techniku prevedenia, ovládanie strojov, správne dýchanie a názvoslovie. Plán je zostavený aj na základe celkovej anamnézy. TP obdržíte v printovej a v pdf verzii. V prípade záujmu je nutné sa objednať.

TP je vhodné pre absolventov programu RELOOKING a RELOOKING TEAM a pre tých, ktorí už majú skúsenosti so športom.
Cena: 30€/ 1 osoba
+ vstup do fitness centra


TRÉNING BASIC

Jedná sa o klasické tréningy pod vedením trénera, ktoré možno poznáte z iných fitness centier. Až po absolvovaní konzultácie pristúpime k tréningu. Takéto tréningy neobsahujú stravu, denník, fotenie, doplnky výživy, či iné služby, ktoré obsahuje RELOOKING a RELOOKING TEAM.
Cena:
25€/ 1 tréning / 1 osoba
40€ / 1 tréning / 2 osoby naraz
+ vstup do fitness centra


EAT FRESH – BE FRESH

Neviete čo jesť pred, alebo po tréningu? Pokiaľ áno, táto služba je presne pre vás! Žiadne diéty a trápenie. Stretnutie obsahuje konzultáciu, analýzu stravovacích návykov aj telesnú analýzu (tuk, svaly, viscerálny tuk, ai.). Pokiaľ máte záujem o konzultáciu, stačí nás kontaktovať.
Cena:
30€/ cca 60 – 80min stretnutie / vrátane materiálov


ŠKOLENIA – KATIE DE CHIMP SPORTS ACADEMY

Vzdelávanie v oblasti fitness, aerobicu a funkčných tréningov. V našej akadémii rozlišuje 2 druhy školení: CERTIFIKÁT => základné vzdelanie vhodné aj pre začiatočníkov, ktoré tvorí nevyhnutný základ pre budúceho trénera. DIPLOM => rozšírené vzdelanie vhodné pre existujúcich trénerov skupinových a individuálnych tréningov, či abslovenstov našich certifikátov.
Cena:
od 190€/ v závislosti od typu školenia