Doplnkové služby


MASÁŽ U VÁS DOMA

Vyberte si jednu z našich skvelých masáží a masér DOMINIK príde priamo k vám domov. Nemusíte nikde chodiť! V pohodlí domova môžete nerušene pokračovať v relaxácii aj po skončení masáže. V prípade záujmu je potrebné sa objednať vopred.

Ponuka našich balíčkov:

  • SUPER RELAX > 90min / 75€ / masáž celého tela + masáž tváre + masáž chodidiel
  • CLASSIC RELAX > 60min / 55€ / masáž celého tela
  • FYZIO RELAX > 60min/ 60€ / fyzioterapeutické cvičenia podľa potreby + masáž celého tela
  • BACK PAIN > 60min / 60€ / masáž celého tela pomocou bankovania

TRÉNINGOVÝ PLÁN

Vypracovanie tréningového manuálu, podľa ktorého následne cvičíte už sami. Absolvujete 1x tréning s osobným trénerom, ktorý vám nastaví a nakombinuje cviky podľa vami stanoveného cieľa, vysvetlí vám techniku prevedenia, ovládanie strojov, správne dýchanie a názvoslovie. Plán je zostavený aj na základe celkovej anamnézy. TP obdržíte v printovej a v pdf verzii. V prípade záujmu je nutné sa objednať.

TP je vhodné pre absolventov programu RELOOKING a RELOOKING TEAM a pre tých, ktorí už majú skúsenosti so športom.
Cena: 30€/ 1 osoba
+ vstup do fitness centra


TRÉNING BASIC

Jedná sa o klasické tréningy pod vedením trénera, ktoré možno poznáte z iných fitness centier. Až po absolvovaní konzultácie pristúpime k tréningu. Takéto tréningy neobsahujú stravu, denník, fotenie, doplnky výživy, či iné služby, ktoré obsahuje RELOOKING a RELOOKING TEAM.
Cena:
25€/ 1 tréning / 1 osoba
40€ / 1 tréning / 2 osoby naraz
+ vstup do fitness centra


EAT FRESH – BE FRESH

Neviete čo jesť pred, alebo po tréningu? Pokiaľ áno, táto služba je presne pre vás! Žiadne diéty a trápenie. Stretnutie obsahuje konzultáciu, analýzu stravovacích návykov aj telesnú analýzu (tuk, svaly, viscerálny tuk, ai.). Pokiaľ máte záujem o konzultáciu, stačí nás kontaktovať.
Cena:
30€/ cca 60 – 80min stretnutie / vrátane materiálov


ŠKOLENIA – KATIE DE CHIMP SPORTS ACADEMY

Vzdelávanie v oblasti fitness, aerobicu a funkčných tréningov. V našej akadémii rozlišuje 2 druhy školení: CERTIFIKÁT => základné vzdelanie vhodné aj pre začiatočníkov, ktoré tvorí nevyhnutný základ pre budúceho trénera. DIPLOM => rozšírené vzdelanie vhodné pre existujúcich trénerov skupinových a individuálnych tréningov, či abslovenstov našich certifikátov.
Cena:
od 190€/ v závislosti od typu školenia