TRÉNER

EJA

Ahojte, som síce Andrea, ale celú moju večnosť mi kamaráti a rodina hovoria EJA. Od mala som stále v pohybe, pretože nechcem spraviť hanbu svojmu znameniu – Baran. Som naozaj „malý“ výbuch energie a som šťastná, ak ju niekto odo mňa čerpá v tom dobrom slova zmysle. Hlavne, ak sa tá správna energia násobí a nie vybíja. Formovala ma moderná gymnastika, scénický tanec, folklór. Od 20 rokov striedam rôzne posilňovne, telocvične, rôzne štýly cvičenia. SPrešla som od klasického aerobiku až po silové tréningy rôznych druhov.

Kotvu som spustila u Katie, pretože tu sa cítim veľmi dobre a teším sa na všetkých ľudí, ktorí majú síce rôzne povolania, ale jednu spoločnú vášeň: POHYB.
Myslím, že nastal ten správny čas, keď môžem nielen svoju energiu, ale aj skúsenosti odovzdať všetkým, ktorých bude pohyb tešiť rovnako, ako mňa. Sláva endorfínom!

Nájsť ma môžete na skupinových cvičenia, ktoré majú posilňovací charakter – KRUHÁČ, ale aj na dynamických, uletených tanečných lekciách DANCE AEROBICu, či pri osobných tréningoch programu RELOOKING.

Školenia:

  • Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa, Slovenská asociácia kondičných trénerov, Banská Bystrica, školitelia: doc. PaedDr. Martin Pupiš, PhD, PaedDr. Jaroslav Kompán, PhD, 2017
  • Tréner aerobiku I. kvalifikačného stupňa, Banská Bystrica, 2017
  • TABATA basic instructor – certifikát – Katie De Chimp (SVK), 50 hours – 2017, Košice