LADYWORK septembrový kurz

ZAČÍNAME05. SEPTEMBRA 2017 – OTVORENOU LEKCIOU ZADARMO

Už žiadne popôrodné bruško! Krásne a pevné vďaka LADYWORK.

Spevňovanie panvového dna a riešenie rozostúpenia priamych brušných svalov (diastáza)

Jedná sa o lekciu vytvorenú špeciálne pre ženy. Certifikovná trénerka s praxou Zuzka vám odpovie na všetky otázky a ochotne poradí. Spoločne s ňou prejdete kurz na zúženie diastázy a spevnenie panvového dna. Každá z vás navyše dostane diár, do ktorého si bude zapisovať svoje pokroky počas celého kurzu. Diár obsahuje cviky, ktoré budete opakovať aj sama doma. Výsledky sú zaručené!

Lekcia je BABY FRIENDLY => môžete prísť na lekciu so svojim dieťatkom/ bábätkom.

Otvorená lekcia je vhodná pre tie z vás, ktoré si nie sú isté, či majú, alebo nemajú diastázu, prípadne si chcú pozrieť priestor a stretnúť trénerku Zuzku.

NOVÝ RANNÝ KURZ: UTOROK a ŠTVRTOK od 9:30 do 10:30
Kurz = 10x lekcia + úvodná diagnostika + 1x náhradná lekcia + LADYWORK diár => 50€ 

Hlásiť sa môžete priamo v rezervačnom systéme v sekcii rozvrh 7 dní vopred, alebo v predstihu mailom na: info@new.katiesclub.sk

Podmienky:
Cena celého kurzu je 50€. V prípade, že sa nedostavíte, kredit vám prepadá. V prípade zrušenia lekcie trénerkou, bude vypísaný náhradný termín, ktorý bude vyhovovať všetkým osobám na kurze. Prvá lekcia – diagnostika je grátis. Po ukončení 10 lekcií, bude vypísaná ešte jedna, ktorá bude slúžiť, ako náhradná pre tie z vás, ktoré niečo vynechali.