be fresh
PROGRAM OBSAHUJE:

Zabudni na všetky diéty! Pomôžeme ti nájsť systém stravovania, ktorý ti uľahčí každodenné fungovanie a bude prospešný pre tvoje telo aj myseľ.

BE FRESH je autorský program, v ktorom sa za 6 mesiacov postupne zorientuješ vo svete stravovania, návykov, zvykov aj zlozvykov. Cieľom programu je ujasniť si základné fakty o stravovaní, zvykoch, bazálnom metabolizme, inzulínovej rezistenci, zdravom a udržateľnom stravovaní a postupná intergácia návykov do tvojho života. Naučíš sa jesť s chuťou, zdravo, pravidelna a ešte k tomu podľa stanoveného cieľa a ideálne, až do konca života.

Program je personalizovaný a nastavovaný systém stravovania je prispôsobený tvojmu dennému režimu, rodine, zamestnaniu, či tvojím obmedzeniam. Jedná sa o udržateľný spôsob stravovania, ktorý pomôže zlepšiť zdravie tebe aj tvojim blízkym.

Program je ideálny pre všetkých, ktorí sa už roky trápia s diétami a snažia schudnúť, aj pre tých, ktorých trápia alergie a majú potravinové intolerancie, dokonca pre tých, ktorí chcú nabrať svalový objem.

SPECIAL
169€*

absolventi: Relooking a Ladywork

SOLO
199€*

1 osoba

DUO
139€*

2 osoby naraz

*možnosť platby aj na splátky.