exclusive
PROGRAM OBSAHUJE:

Relooking ťa naučí správne cvičiť, racionálne sa stravovať a pozitívne myslieť. Navyše, získaš krásne, pevné a hlavne zdravé telo!

Najvyššia forma programu, ktorý je maximálne personalizovaný typmi tréningov, výberom dní, časov na tréning a my prídeme k tebe domov. Ty si určíš kedy ti je najlepšie trénovať a my sa ti prispôsobíme. Pracujeme tímovo, takže každý tvoj tréning bude iný, pestrý, kreatívny a plný pozitívnych emócií. Cieľom programu je zlepšiť zdravie, edukovať k správnemu pohybu a pomáhať pri zmene životného štýlu.

Tvoje ciele sformulujeme spoločne tak, aby boli reálne a spoločne ich aj dosiahneme. Budeme ťa motivovať, pomáhať ti a stáť pri tebe počas tvojej akčnej zmene životného štýlu.

Vyskúšaš si rôznych trénerov, rôzne metódy a prístupy, rozšíriš si svoje športové obzory. My všetko potrebné na tréning prinesieme. Naučíš sa používať svoje telo pri tréningu a počúvať ho.

Táto forma programu je ideálne pre tých, ktorí sú zaneprázdnení a časovo vyťažení, či pre maminy na materskej a všetkým, ktorým vyhovuje cvičiť v pohodlí svojho domova.

SOLO
499€

1 osoba

DUO
299€

2 osoby cvičiace naraz

TRIO
219€

3 osoby cvičiace naraz

* možnosť platby na splátky, či modifikácie počtu tréningov a pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy.