Brigit

Brigita Borovská

Ahojte moje meno je Brigita. Od malička som sa bola vedená k športu a tento pozitívny vzťah k pohybu pretrváva dodnes. Život bez športu si neviem predstaviť. Okrem pohybových aktivít v škole som sa aktívne venovala basketbalu aj atletike.

Nakoniec moje športové kroky viedli k hokeju. Je to už šesť rokov (v r. 2020), čo som členkou základnej zostavy, ženského prvoligového tímu ICE DREAM KOŠICE. Milujem korčule a ľad, preto svoj voľný čas rada venujem aj malým detičkám v korčuliarskej prípravke. Každý jeden pokrok detí ma utvrdzuje v tom, že vytrvalosť a pravidelnosť má zmysel a vďaka tomu vieme dosiahnuť ciele, po ktorých túžime.

Veľmi ma baví a napĺňa práca v kolektíve a práve preto, tak obľubujem vedenie skupinových cvičení. Páči sa mi, že tak viem motivovať veľa ľudí k športu a pohybu. Osobné tréningy sú taktiež výnimočné a mám ich veľmi rada, pretože sú o naplňaní konkrétnych cieľov, pre konkrétnych ľudí a pomocou tréningov priamo ušitých na mieru. Mojou inšpiráciou je výrok od Mahátma Gándhí:

 “Sila nepochádza z fyzických schopností, ale z nezlomnej vôle.
  • ŠKOLA DREPU – Mgr.Gabriel Buzgó, Bratislava, 2020
  • WORKUP TRAINER LVL 2 – intermediate, certifikát, Košice, 2019
  • DYNAMAX COACH – Dynamax Education Course 0.5/5.0 CEUs/CECs, Košice, 2019
  • WORKUP TRAINER LVL 1 – basic, certifikát, Košice, 2018
  • TABATA INSTRUCTOR – basic LVL 1 – certifikát, Katie De Chimp (SVK), 50 hours, Košice, 2018
  • KONDIČNÝ TRÉNER – Osvedčenie – I. kvalifikačného stupňa akreditovaného štúdia, Banská Bystrica, 2017