Miška Deáková

Ahojte. Volám sa Miška. V roku 2012 som titulom PhDr. ukončila vzdelávanie v odbore Verejná správa, na Fakulte verejnej správy Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Počas vysokej školy som pracovala v rôznych odvetviach, a to sektore služieb, obchodu, bankovníctva. Od roku 2008 pôsobím v štátnej správe. Navyše som manželka aj mamina 2 detí.

K športu, hlavne fitness som začala inklinovať na strednej škole. Túžba zlepšiť svoju kondíciu a postavu ma doviedla v roku 2012 až na Majstrovstvá Slovenska v naturálnej kulturistike mužov a fitness žien, kde som v kategórii Fitness model obsadila 4.miesto a na pretekoch Grand prix Nitra, v rovnakej kategórii som získala 2. miesto. V tom istom roku som sa zúčastnila aj súťaže Do formy s Muscle & Fitness a skončila som v prvej desiatke.

Moja práca ako aj súťaženie ma naučili komunikácii s ľuďmi v rozličných životných situáciách. Zdravý životný štýl, ktorý tvorí kvalitná strava, šport, ako aj oddych sa snažím vštepiť aj svojim deťom. Tým, že deti pomaly ale isto rastú, dostáva sa mi viac priestoru pre ďalší osobnostný rozvoj a vzdelávanie. Keďže som členkou tímu Katies club, v školeniach a kurzoch budem pokračovať.