Umenie byť ženou v Kosiciach

Konferencia Umenie byť ženou, už aj v Košiciach, 6. NOVEMBER 2016 v hoteli HILTON

Zľavový kód (-10%) na kúpu vstupenky: KATIEUBZKOSICE

umeniebytzenou

Našim zámerom na východe Slovenska, rovnako ako tomu bolo už 3krát v Bratislave, je priniesť program a témy všetkým ženám, ktoré sa zaujímajú o seba, svoje zdravie, majú záujem sa neustále vzdelávať. Prinášame odpovede na otázky, o ktorých sa ženy najčastejšie rozprávajú iba medzi sebou.

Umenie byť ženou je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví.

Už dnes máme v Košiciach potvrdené mená skvelých prednášajúcich ako napríklad nápaditý, vtipný a originálny Jaroslav Dušek, známa farmaceutka a dietologička PharmDr. Margit Slimáková, pozitívny a usmiaty lektor školy smiechu Lubor Foltan, talentovaná Diana Fabianova, mentorka úspešných žien Janka Chytráčková, emočné rovnice Vám predstaví Aleš Kalina, inštruktorka tvárovej gymnastiky Iveta Štecová a LifeStyle Coach Katie De Chimp a mnohí iní, ktorých mená postupne dopĺňame na našom webe http://www.umeniebytzenou.sk/kosicea FB.

Súčasťou nášho programu budú aj rôzne workshopy a diskusie, kde bezpochyby zažijete kopec zábavy.

Predaj vstupeniek na Umenie byť Ženou Košice 2016.
Zľavový kód (-10%) na kúpu vstupenky: KATIEUBZKOSICE


Do pozornosti by sme rady dali aj Talk show s výbornými hosťami, ktorú povedie naše Ambasádorka, moderátorka a veľmi dobrá priateľka Adela Banášová.

Ak nás ešte nepoznáte, pár prednášok z poslednej konferencie nájdete tu: https://www.youtube.com/results?q=umenie+byt+zenou

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu priazeň a tešíme sa na vás v Košiciach.