2-hodinový workshop pre ženy, ktoré chcú získať informácie o tom, ako prirodzeným spôsobom zosúladiť životný štýl so svojím cyklom. Tento prirodzený ženský rytmus, ovplyvňuje našu energiu, náladu, metabolizmus, hladinu stresu aj kognitívne funkcie.

2-hodinový workshop pre ženy. Zisti, ako využiť potenciál svojho cyklu naplno. Namiesto toho, aby si bojovala so svojím cyklickým telom, nauč sa s ním zosúladiť. Práve tento súlad je kľúčom k vitalite, hormonálnej rovnováhe, bezproblémovej menštruácii a silnejšiemu vzťahu s vlastným telom. 

Menštruačný cyklus je viac ako len krvácanie alebo PMS. Každá z nás v sebe totiž ukrýva prirodzený ženský rytmus, ktorý ovplyvňuje našu energiu, náladu, metabolizmus, hladinu stresu aj kognitívne funkcie. Na základe týchto zmien rozlišujeme 4 jedinečné fázy cyklu, ktoré pripomínajú 4 ročné obdobia. 

Čo ťa čaká: Začneme prednáškou na tému menštruačného cyklu a praktického zosúladenia sa s jeho 4 fázmi. Následne sa počas jogy hlbšie prepojíme so svojím telom a prebudíme ženskú energiu. Spoločný čas uzaverieme journalingom a ženským kruhom.

Nezabudni: športové a hlavne pohodlné oblečenie

4 FÁZY ŽENSKÉHO CYKLU

25
 • určené pre laickú aj odbornú verejnosť (ženy)
 • PIATOK, 12.4.2024 od 17:00
 • Katies club - OC Merkúr, Němcovej 28, 04001, Košice
 • 17:00 - 19:00
 • Veronika Kamenická
 • Doplnkové materiály na samoštúdium
 • Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon lekcia jógy pre ženy
 • pochutiny a občerstvenie
 • káva, čaj, iónotvé drinky, minerálka
 • 25€ | 1 osoba
 • Certifikát o účasti na workshope

Kliknutím na tlačidlo rezervovať Vás presmeruje na našu aplikáciu, kde si vytvoríte konto a následne rezerváciu v sekcii Školenia a workshopy. Rezerváciou miesta klient automaticky súhlasí s VOP.

Školenia a workshopy

Každý mesiac iné školenia, alebo workshop pre odbornú a laickú verejnosť.
školenia
Brigita B. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Veľmi náučný workshop, ktorý by som odporučila všetkým ženám, nakoľko informovanosť v tejto oblasti by mala byť samozrejmosťou. Bol to pre mňa náučný deň, vďaka ktorému som sa znova naučila niečo nové o svojom tele a verím že nové znalosti budem môcť naďalej rozvíjať.
Vladimíra S. (05/2019)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Školenie Tabata dopadlo nad moje očakávania. Keďže v minulosti som sa zúčastnila viacerých školení a kurzov, toto bolo veľmi dynamické a zážitkové. Čo sa mi veľmi páčilo bolo to, že ukážka cvikov, ako aj samotné cvičenie prevyšovalo! Oceňujem skvelú komunikáciu a odbornosť.
Barbora R. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Proste pecka!! Niečo čo som inde ešte nezažila a som maximálne spokojná!
Vladka G. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Napriek tomu, že cvičeniam panvového dna sa venujem už pár rokov, toto školenie ma posunulo dopredu. Prekonala som samu seba a s radosťou hodnotím, že som sa naučila nové veci aj cviky a bolo super.
Tatiana C. (08/2020)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Kurz bol veľmi dynamický, pútavý, školiteľka úžasná. Predčilo to moje očakávania. Určite mám záujem o ďalšie školenia s Katie. Bolo to veľmi inšpirujúce.
Stanka G. (09/2019)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Školenie bolo skvelé, veľmi veľa som sa naučila. Pozitívne hodnotím komunikáciu s Katie, jej učenie teórie, ale hlavne, že sme hneď všetko skúšali. Cena bola nízka v pomere celkových informácií, materiálov a vrátane celodenného jedla a pitia. Vrelo odporúčam!
Majka H. (02/2020)
Program: Ladywork - diastáza
Zobraziť viac
Katie je super motivačná trénerka. Ďakujem jej aj za to, ako milo priateľsky pôsobila, odpovedala na všetky otázky. Páčili sa mi cviky, zaučenie, vysvetlenie, aj vizualizacie pri cvičení s panvovým dnom. Takisto, že nemáme byť na seba také prísne bolo fajn počut, keďže všade len človek počúva čo musí a mal by robiť. Skvele strávený čas, ďakujem krásne za spevnenie!
Predošlé
Ďalšie