V našom tíme sa nachádzajú špecialisti, ktorí sú inovatívni a výborní pedagógovia, odborníci, športovci a umelci. 
Výsledkom ich dlhoročných skúseností a vzdelávania sú:
MODERNÉ, INTERAKTÍVNE a ODBORNÉ ŠKOLENIA a WORKSHOPY,
ktoré sú prispôsobené dnešnému trhu.

určené pre odborníkov

TABATA INSTRUCTOR LVL 1​

Celodenný výukový program, ktorý obsahuje základné teoretické poznatky a pratické rady z oblasti fitness, aerobiku a zdravého životného štýlu, so špecializáciou na skupinové a individuálne vysoko intenzívne intervalové tréningy – TABATA. Určené len pre trénerov.

REAKTIVÁCIA JADRA PO PÔRODE

3-hodinový workshop pre ženy - budúce maminy, ktoré chcú získať informácie o tom, ako môžu zdravým a funkčným pohybom predísť popôrodnej diastáze, posilniť svaly panvového dna, zlepšiť si zdravotný stav, urýchliť rekonvalescenciu po pôrode.

určené pre verejnosť

4 FÁZY ŽENSKÉHO CYKLU

2-hodinový workshop, len pre ženy na tému cyklu a využitie jeho potenciálu v náš prospech.  Strava, pohyb a aktivity v súlade so ženským cyklom. Namiesto toho, aby si bojovala so svojím cyklickým telom, nauč sa s ním zosúladiť.

Brigita B. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Veľmi náučný workshop, ktorý by som odporučila všetkým ženám, nakoľko informovanosť v tejto oblasti by mala byť samozrejmosťou. Bol to pre mňa náučný deň, vďaka ktorému som sa znova naučila niečo nové o svojom tele a verím že nové znalosti budem môcť naďalej rozvíjať.
Vladimíra S. (05/2019)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Školenie Tabata dopadlo nad moje očakávania. Keďže v minulosti som sa zúčastnila viacerých školení a kurzov, toto bolo veľmi dynamické a zážitkové. Čo sa mi veľmi páčilo bolo to, že ukážka cvikov, ako aj samotné cvičenie prevyšovalo! Oceňujem skvelú komunikáciu a odbornosť.
Barbora R. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Proste pecka!! Niečo čo som inde ešte nezažila a som maximálne spokojná!
Vladka G. (09/2020)
Workshop: Funkčné panvové dno
Zobraziť viac
Napriek tomu, že cvičeniam panvového dna sa venujem už pár rokov, toto školenie ma posunulo dopredu. Prekonala som samu seba a s radosťou hodnotím, že som sa naučila nové veci aj cviky a bolo super.
Tatiana C. (08/2020)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Kurz bol veľmi dynamický, pútavý, školiteľka úžasná. Predčilo to moje očakávania. Určite mám záujem o ďalšie školenia s Katie. Bolo to veľmi inšpirujúce.
Stanka G. (09/2019)
Školenie: TABATA Instructor LVL 1
Zobraziť viac
Školenie bolo skvelé, veľmi veľa som sa naučila. Pozitívne hodnotím komunikáciu s Katie, jej učenie teórie, ale hlavne, že sme hneď všetko skúšali. Cena bola nízka v pomere celkových informácií, materiálov a vrátane celodenného jedla a pitia. Vrelo odporúčam!
Majka H. (02/2020)
Program: Ladywork - diastáza
Zobraziť viac
Katie je super motivačná trénerka. Ďakujem jej aj za to, ako milo priateľsky pôsobila, odpovedala na všetky otázky. Páčili sa mi cviky, zaučenie, vysvetlenie, aj vizualizacie pri cvičení s panvovým dnom. Takisto, že nemáme byť na seba také prísne bolo fajn počut, keďže všade len človek počúva čo musí a mal by robiť. Skvele strávený čas, ďakujem krásne za spevnenie!
Predošlé
Ďalšie

Napíšte nám

KONTAKT – OC MERKÚR

KONTAKT – KUKUČÍNOVA

Katies club fitness s.r.o.

Němcovej 28
04001 Košice