Hanka Prídavková

Ahojte, volám sa Hanka a k joge som sa dostala v roku 2013 náhodou, keďže som sa vždy venovala intenzívnejším športovým aktivitám. Vtedy, pre mňa prekvapivo, som sa do nej úplne zamilovala a odvtedy je neoddeliteľnou súčasťou môjho života.

Zamilovala som si cvičenie samotné, ale aj oveľa viac – to ako sa cítim počas a aj po asanovej praxi, ako ma sprítomňuje a aj to ako ma stále o sebe niečo nové učí. 

Jogovala som aj počas tehotenstva a verím, že vďaka tomu som prežila krásných a aktívnych 9 mesiacov a skutočne (prekvapivo) úžasný pôrod. 

Vtedy som si povedala, že by som chcela pozitívne účinky jógy šíriť aj ďalej medzi ľudí a prihlásila sa popri materskej dovolenke na inštruktorský kurz. 

Mojim cieľom na lekciách je, aby si klienti nielen zdravo zacvičili, ale aj sa sprítomnili a odchádzali z hodiny zrelaxovaní a nabití pozitívnou energiou.

Pred kvantitou preferujem kvalitné prevedenie jednotlivých pozícií – ásan a verím, že pri tomto praktizovaní je jóga skutočným liekom pre telo aj dušu. Mojím mottom je:

„Chcem v tebe zobudiť športovca, motivovať ťa, trénovať a rozvíjať po duchovnej aj športovej stránke.“
  • INŠTRUKTOR JOGY – trenér II. stupňa so špecializáciou Hatha joga a časovou dotáciou 150h., Praha