TRÉNER

ZUZKA

Ahojte, som Zuzka. Som nadšenou zástankyňou zdravého životného štýlu a jeho neoddeliteľnou súčasťou je aj pohyb. Pohyb a šport ma fascinovali od detstva, prešla som mnohými aktivitami od tanca po bojové umenie. Vďaka tomu som zistila, že milujem pohyb v každej jeho forme, jemne ženský, ladný, práve ako tanec, ale aj prudký, silný a akčný ako bojové umenie a tiež všetko medzi tým. Okrem pohybu sa v rámci zdravého životného štýlu venujem aj strave, prírodnej liečbe a životnému prostrediu. Keď sa mi narodil syn, na chvíľu sa stal neoddeliteľnou súčasťou a vyberala som si aktivity, ktoré sme mohli absolvovať spolu – pomocou nosenia. Keďže nosenie a šport ma napĺňajú, spojila som tieto dve aktivity a ako certifikovaná lektorka prinášam všetkým mamičkám s malými deťmi. Cvičenie s deťmi v šatkách či ergonomických nosičoch podľa Anny Kohutovej.

Zároveň, som školená na vedenie skupinových lekcií pre ženy po pôrode so špecializáciou na spevnenie panvového dna a riešenie rozostupenia diastázy priamych brušných svalov. S Katie sme vytvorili program LADYWORK, ktorý sa rozdeľuje na 2 kurzy: HELP ME – so zameraním na diastázu a SHAPE ME – so zameraním na formovanie postavy.

Keďže malý pomaly ale isto rastie, mám viac času sa ďalej vzdelávať nielen v oblasti zdravého stravovania, ale aj vo svete fitness. Som súčasťou tímu a každý deň sa posúvam ďalej skrz skúsenosti a školenia.

V Katies club pôsobím ako trénerka Workup, Relooking programu a skupinových cvičení: Akčné maminy a Ladywork.

Školenia:

  • KURZ tvárovej gymnastiky – certifikát – PhDr. M. Pitoňák, Prešov, 2018 (SVK)
  • TABATA basic instructor – certifikát – Katie De Chimp (SVK), 50 hours – 2017, Košice
  • Medzinárodný športový kongres – D. Stauffer (USA), C. Ramirez (ESP), K. Vasilenko (RUS), K. Zasada (POL), I. Mojižíšková (CZE), E. Adamczek (POL), R. Ondrášek (CZE), L. Velínská (CEZ), L. Grančič (SVK) – Brno, 2017, CZE
  • Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa, Slovenská asociácia kondičných trénerov, Banská Bystrica, školitelia: doc. PaedDr. Martin Pupiš, PhD, PaedDr. Jaroslav Kompán, PhD, 2017
  •  Tréner detskej atletiky, Banská Bystrica, Slovenský atletický zväz, školiteľ: Marcel Nemec, 2017.
  • Licencia – WORKUP lvl 2 – Košice, 2017
  • Licencia – WORKUP lvl 1 – Košice, 2017
  • Inštruktor programu Relooking – LVL 1 – K. D. Chimp – 2016, Košice, SVK
  • Mama centrum Havířov, Cvičenie s deťmi v šatkách a nosičoch podľa Anny Kohutovej, 2015, Praha, ČR
  • Diastáza a spevňovanie panvového dna – 2015, Praha, ČR