Mirka

Mirka Tomčíková

Ahojte, som Mirka! Športu sa venujem už od školského veku a baví ma to dodnes. Venovala som sa aktívne atletike (12 rokov). Hlavne skoku do diaľky a trojskoku, kde som získala niekoľko stupienkových ocenení. Najkrajší úspech bol v roku 2005. Boli to Majstrovstvá SR, kde som získala 1.miesto v trojskoku junioriek 11,74 m.

Študovala som na UPJŠ v Košiciach sociálnu prácu. Dodnes pracujem aj v sociálnej sfére ako produkčná a realizujem rôzne kultúrne podujatia.  Prácu s ľuďmi mám veľmi rada.

Dnes sa venujem viac behu a posilňovaniu vlastnou váhou. Šport mi pomáha posilniť telo ale aj myseľ. Mojou silnou stránkou je hlavne posilňovanie vlastnou váhou a bežecký tréning. Preto som rada, že patrím do tímu! Pomáhame zlepšovať kondíciu, silu, rýchlosť ľudom ktorých to baví a chcú zmeniť svoj životný štýl. Mám rada pestrosť v tréningoch a rada sa ďalej vzdelávam. Som šťastná, že som našla tím a priestor, v ktorom sa mám možnosť zlepšovať a pomáhať.

„Najdôležitejšie je trénovať pre zdravie, radosť a dobrý pocit.“
  • LADYWORK instructor – LVL 1 – 3.0 – Košice – trénerka so špecializáciou na vedenie tréningov v kurze Ladywork so ženami po pôrode, Košice, 2023
  • OSOBNÝ TRÉNER LEVEL – CERTIFIKOVANÝ KURZ – 60 hodín – EfectFit Academy, Bratislava, 2023
  • TABATA INSTRUCTOR – basic LVL 1 – certifikát – Katie De Chimp (SVK), 50 hours – 2017, Košice
  • WORKUP TRAINER LVL 1 – CERTIFIKÁT – Košice, 2017 (SVK)
  • TRÉNER DETSKEJ ATLETIKY – CERTIFIKÁT – Bánska Bystrica, 2017 (SK)
  • KONDIČNÝ TRÉNER – CERTIFIKÁT -I. kvalifikačného stupňa – Banská Bystrica, 2017 (SK)