fitko
SLUŽBA OBSAHUJE:

Motivácia, podpora a edukácia. To sú základné elemety tréningového plánu, ktorý Vám vypracujeme na zákalde spoločne určeného cieľa a podľa ktorého budeš cvičiť 2 mesiace.

Jedná sa o osobný tréning, pred ktorým spoločne absolvujeme interview. Určíme dosiahnuteľný cieľ, na základe športovej a zdravotnej anamnézy a časových možností, ktoré máš vyhradené na šport a pohyb. Počas daného tréningu ti vysvetlíme techniku prevedenia jednotlivých cvikov a systém tréningovej jednotky tak, aby si ho pri ďalšej návšteve hravo odcvičil sám. Tréning je prispôsobený tvojim schopnostiam a možnostiam.

Výstupom je manuál, ktorý ti poslúži na nasledujúcich 15 tréningov (cca 2 mesiace), ktoré už budeš cvičiť sám. Plán ti zašleme mailom vo formáte pdf, kde bude presne rozpísaný: tréning, počty opakovaní, sérií, hmotnosti aj správne dýchanie.

Plán je možné vypracovať na domáce prostredie, naše fitness centrum, exteriér, alebo podľa požiadaviek klienta.

Tréningový plán je ideálny pre absolventov programov: Relooking, Relooking TEAM a Ladywork – diastáza. Taktiež dokáže osviežiť aj tréningy pokročilých cvičencov, ktorí chcú hľadajú zmenu a nové inšpirácie.

SPECIAL
39€

absolventi: Relooking a Ladywork

NORMAL
49€

1 osoba