rehabilitacia
MOŽNOSTI:

Súčasťou nášho tímu su aj maséri, fyzioterapeuti a lekári, s ktorými výborne kooperujeme.

Regenerácia tela je nesmierne dôležitá. Naši interní aj externí špecialiti si poradia s problémami pohybového aparátu, či pri akútnych bolestiach. Výborne sa navzájom dopĺňame, pretože práve oni, nám rozšíria vstupnú diagnostiku pri klinetoch programu Relooking, napravia vyskočené stavce a blokády u žien v kurze Ladywork– diastáza, ktoré sú po pôrode, či pri klientoch a akútnymi bolesťami, alebo zraneniami.

Typ masáže a použitie jednotlivých metód sa pripsôsobuje podľa klienta. Masér určí najvhodnejší variant na základe anamnézy, lekárskej správy, alebo diagnostiky. Typy masáží a referencie.

Spoločne dokážeme u klienta udržať, posilniť a zafixovať správne pohybové streotypy, a tak dosiahnuť v tréningovom, alebo rekonvalescenčnom procese ešte lepšie výsledky. Ideálne je, že nemusíš nikam chodiť. Po tréningu môžeš rovno ostať u nás na masáž, alebo tejping.

Ideálne pre všetkcýh, ktorí chcú po tréningu rýchlešie zregenerovať, alebo aj pre tých, ktorí túžia si trošku oddýchnuť, uvoľniť napätie a každodenný stres.

REGE
od 16€*

Regenerácia

FYZIO
od 16€*

Fyzioterapia

SMS
od 16€*

SM Systém

*pri dlhodobej spolupráci výrazné zľavy