ZMENY od 1.5.2024 v Katies club – OC Merkúr

Zmeny od maja 2024
Od 1.5.2024 nastane niekoľko zmien vo fungovaní našej prevádzky v OC Merkúr:
OTVÁRACIE HODINY

Fitness centrum: PON - PIA: 6:00 -20:00 a SO-NE: 8:00 - 20:00
Fyzio centrum: PON - PIA: 7:00 - 20:00 a SO - NE: zatvorené

AKTÍVNA RECEPCIA

Od mája Vás v čase otváracích hodín privítajú naše nové recepčné. Vybavia za Vás rezervácie, Multisport pípnutie, poskytnú Vám potrebné informácie o programoch a službách, či predaj doplnkov výživy a permanentiek.

STARO-NOVÝ REZERVAČNÝ SYSTÉM

Od mája prechádzame naspäť na náš pôvodoný rezervačný systém: Isport systém. Tí, čo ste k nám chodili aj pred tým, Vaše konto je stále aktívne a 1.5.2024 Vám presunieme všetky zostatky z Gymify do Isport, aby ste sa mohli hlásiť na lekcie, tréningy, programy a fyzio.

OTVORENÉ DVERE

Od májauž nebude ntné používať čítačku na dverách. Dvere budú v čase otváracích hodín otvorené a na recepcii bude naša nová recepčná, ktorá Vám poradí a pomôže.

NOVÉ PERMANENTKY

Od mája zjednocujeme všetky kreditné permanentky. Budú platiť vo všetkých našich prevádzkach a budete si ich môcť zakúpiť na recepcii,a lebo priamo vo svojom konte. Nové permanentky sú uvedené nižšie a budete si ich môcť zakúpiť od 1.5.2024.

Dobi si kredit SMALL v hodnote 50€ a na svoje konto dostaneš o 5% viac kreditov, ktoré môžeš využiť vo všetkých našich prevádzkach na vstup do fitness, či skupinové lekcie. Platnosť je 3 mesiace od zakúpenia.

Dobi si kredit MEDIUM v hodnote 100€ a na svoje konto dostaneš o 8% viac kreditov, ktoré môžeš využiť vo všetkých našich prevádzkach na vstup do fitness, či skupinové lekcie. Platnosť je 5 mesiacov od zakúpenia.

Dobi si kredit LARGE v hodnote 150€ a na svoje konto dostaneš o 11% viac kreditov, ktoré môžeš využiť vo všetkých našich prevádzkach na vstup do fitness, či skupinové lekcie. Platnosť je 7 mesiacov od zakúpenia.

MULTISPORT

Akceptujeme karty Multisport v platovej podobe, aj virtuálnej forme. Nutné je mať zakúpenú permanentku v hodnote 1 vstupu s názvom: Multisport – Merkúr.

UP BALANSEA

Akceptujeme karty UpBalansea s prípatkom, ktorý je rôzny v závislosti od služby. Nie je nutné mať zakúpenú zálohu.